Wyzwanie – 100 dni do wakacji i idealnej sylwetki – tydzień II

To co, drugi tydzień wyzwania 100 dni do wakacji i idealnej sylwetki czas zacząć! 🙂 Pierwszy tydzień znajdziecie tutaj KLIK! Pisałyście na wydarzeniu, że pierwszy tydzień był dla Was zbyt ciężki. Zawsze tak jest na początku, że po treningach pojawiają się zakwasy i ciężko jest ćwiczyć następnego dnia. Dlatego zaznaczam, jeśli czujesz że trening jest dla Ciebie za ciężki lub masz tak duże zakwasy, że ledwo się ruszasz – nie katuj się treningiem. Każdy organizm jest inny, jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z ćwiczeniem, ćwicz co drugi dzień  🙂 Ćwiczenia wykonuj w swoim tempie, wiem że na początku nie jest łatwo dorównać kroku instruktorowi. Lepiej jest zrobić mniej powtórzeń, ale poprawnie. Czasami przez takie spieszenie się możesz robić niektóre ćwiczenia niedokładnie, co może prowadzić do kontuzji.
Oczywiście jeżeli nie podobają Ci się treningi lub są dla Ciebie zbyt trudne, możesz ćwiczyć w inny sposób. Jest tyle wspaniałych rzeczy do wyboru: bieganie, rower, rolki, nordic walking, basen itd.
I pamiętaj, że to dzięki odpowiedniemu odżywianiu jesteś w stanie zgubić zbędne kilogramy 🙂

100 dni do wakacji

 

 

Przejdźmy do planu na II tydzień 🙂

Poniedziałek
Ten tydzień zaczynamy treningiem całych nóg, wewnętrznych części ud oraz pośladków 🙂 Ogromna porcja, ale obiecuję we wtorek nie ma nic na nogi 🙂 Po ćwiczeniach na te części ciała robimy cardio z Mel B 🙂 Przygotuj krzesło i ciężarki. KLIK!
Wtorek
tego dnia ćwiczymy nasze plecy i klatki piersiowe 🙂 Skatujemy trochę boczki i zrobimy interwały 🙂 Jeżeli będą dla Was za trudne, zróbcie dowolnie wybrane cardio. KLIK!
Środa
Zabijecie mnie za te środy, ale to tylko i wyłącznie dla naszego dobra 🙂 Robimy prawie 40 minut cardio z Fitness Blender 🙂 Jeżeli trening jest za trudny, zrób tyle ile możesz 🙂 KLIK!
Czwartek
Narzekacie na swoje biusty? Nie ma co narzekać, trzeba na nie ćwiczyć. Na ten dzień mam dla was trening na klatkę piersiowa oraz cardio z Mel B KLIK!
Piątek
Tego dnia poćwiczymy na wewnętrzne części ud, brzuch i boczki. Na koniec dobijemy się zestawami cardio 🙂 KLIK!
Sobota
W zeszłą sobotę dopisała nam piękna pogoda, mam nadzieję, że w tą też się uda. Trening wykonaj we własnym zakresie. Szczególnie polecam Ci rower lub bieganie 🙂 Jeżeli to Ci nie odpowiada, masz wiele innych opcji 🙂
Niedziela
Jak zwykle niedziela jest dniem wolnym 🙂 Zrelaksuj się i nabierz sił na kolejny tydzień ćwiczeń. Możesz zrobić też tak, że w innym tygodniu wyzwania czujesz się zmęczona, nie masz siły lub czasu na trening. Zrób sobie wtedy wolne, a trening z opuszczonego wcześniej dnia przełóż na niedzielę 🙂

100 dni do wakacji

Codziennie na wydarzeniu i fanpage będą dodawane dodatkowe ćwiczenia do wyzwania 🙂 Takie mini wyzwania 🙂 Mam nadzieję, że przepisy które ostatnio wrzuciłam przydały się – będzie ich więcej ♥

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *