Trening z Mel B

W dzisiejszym wpisie chciałam podzielić się z Wami jednym z moich ulubionych treningów – treningiem z Mel B ♥ Uwielbiam z nią ćwiczyć, ponieważ jej zestawy zawsze dają mi w kość 🙂  A w dodatku na YouTube jej treningi podzielone są na krótkie filmiki na każdą partię ciała. W związku z czym mogę je dowolnie miksować z zależności od tego nad czym chcę się skupić podczas danego treningu.

Na dzisiaj ułożyłam zestaw na pośladki oraz brzuch z dodatkiem cardio. Cały trening ułożony w wygodną playlistę znajdziesz na moim kanale na YouTube: KLIK! 

trening z Mel B

Do wakacji zostało naprawdę niewiele czasu i jeśli czujesz, że chciałabyś zmienić coś w swojej sylwetce to masz ku temu najlepszy moment. Pamiętaj, że aby osiągnąć wymarzone efekty nie możesz skupiać się tylko na treningu, ale i również na diecie. To właśnie odpowiednia dieta daje nam aż 70% efektów 🙂 Mówi się, że idealne brzuchy tworzy się w kuchni. Pewnie zapytasz, ‘to skąd mam wiedzieć jak ułożyć sobie dietę?’. Już śpieszę z odpowiedzią 🙂 Dieta przede wszystkim powinna być zbilansowana i opierać się na składnikach, które lubisz jeść. Już kiedyś pisałam na temat jak ułożyć idealną dietę. Wszystko znajdziesz w tym wpisie: KLIK!

Trzymam za Ciebie kciuki! Dasz radę, a po treningu daj znać czy udało Ci się wykonać wszystkie ćwiczenia w 100%. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *