Trening bikini

Z każdym dniem coraz bliżej do wakacji. Nastąpi ten czas kiedy zrzucimy ciuchy i wskoczymy w bikini. Dzisiejszy trening będzie poświęcony tym częściom ciała, które szczególnie powinny ładnie wyglądać latem 🙂

Trening bikini

Zaczynamy! Skupimy się na ćwiczeniach na pośladki, klatkę piersiową oraz brzuch. Następnie dodamy cardio z Mel B i zakończymy rozciąganiem. Do tego zestawu przygotujcie ciężarki max. 2 kg. KLIK!

Jeżeli chcemy ładnie prezentować się w bikini nie wystarczy tylko ćwiczyć – bardzo ważną rolę jak nie najważniejszą odgrywa tutaj dieta. Jedz regularnie 5 posiłków dziennie. Staraj się wyeliminować słodycze, sól, tłuste potrawy, fast foody, napoje. Pij dużo wody, jedz warzywa, a gdy masz ochotę na coś słodkiego zjedz owoce ( tylko w rozsądnych ilościach, niewskazane jest jedzenie dużej ilości owoców na diecie redukcyjnej). Twoja dieta powinna być zbilansowana.
Zapomnij o dietach cud, bo takie nie istnieją. Dają szybkie efekty, ale po powrocie do normalnego jedzenia kilogramy wracają z nawiązką.

Pamiętaj, że systematyczne ćwiczenie i zdrowe odżywianie gwarantuje Ci spadek wagi! Tylko od Ciebie zależy ile uda Ci się osiągnąć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *