Tabletki działające cuda czy fake?

Przeglądam strony i na co się nacinam? Na wspaniałe metamorfozy, które zapewniają mnie, że po stosowaniu danego produktu schudnę 21 kilo w 53 dni. Super! Tylko szkoda, że akurat ta metamorfoza jest mi dobrze znana i dziewczyna na pewno nie stosowała tabletek z zieloną kawą.
Nie rozumiem jak można tak oszukiwać innych ludzi, w czasach kiedy wszyscy mają dostęp do internetu a ćwiczenie i dbanie o siebie są bardzo popularne, więc każdy może wyłapać taki fake. Tym bardziej, że metamorfoza Taralynn McNitt pojawiała się chyba na każdym fanpage motywacyjnym 🙂 Na naszym też 🙂
Na potwierdzenie moich słów specjalnie zrobiłam screena, żeby ostrzec Was przed tymi oszustami.

Tabletki
A tutaj macie link do fanpage Taralynn, gdzie znajdziecie zdjęcia jej metamorfozy, która nie trwała 53 dni 😀 KLIK!
Po wejściu w zdjęcie (w moim przypadku na stronie pkp :)) otwiera nam się strona, która wygląda na profesjonalną stronę o zdrowiu. Niby tak, ale nie można wejść w żadną zakładkę. W artykule opisane są cudowne właściwości zielonej kawy, recenzje i polecenia osób które stosowały ten suplement. Jakby tego było mało, mamy ponad 600 komentarzy użytkowników facebook’a – wszystkie pozytywne 🙂 Szkoda tylko, że w żaden profil nie można wejść 🙂 Tutaj link do strony: KLIK!

Teraz spójrzcie na to z mojego punktu widzenia, czy myślicie że takie tabletki działają? Skoro używa się fałszywych zdjęć metamorfoz a komentarze zapewne napisane są przez producenta cudownych tabletek. Bo mi się wydaje, że to wszystko ściema, tylko po to aby naiwni ludzie kupili suplement, który działa cuda 🙂 Jeszcze nie wiadomo czy te tabletki są na pewno bezpieczne.  Kochani, samo nic nie przyjdzie. Na efekty trzeba zapracować, a łykanie tabletek nie sprawi, że spalimy tłuszczyk i będziemy mieć 6 pak na brzuszku 🙂 Osoby którym ciężko jest schudnąć, często są tak zdesperowane, że gotowe są uwierzyć w każdą rzecz którą inni im wcisną, aby tylko schudnąć.
Możecie napisać, że są tabletki które pomagają w schudnięciu. Są! Ja nie mówię, że nie, ale do tego potrzebne jest ćwiczenie i zdrowe odżywianie. Wszystko połączone w całość da cudowny efekt.

Na przykład spalacze tłuszczu – działają. Potwierdzam, bo sama stosowałam Thermo Speed i byłam bardzo zadowolona. Tylko, że przy stosowaniu spalaczy trzeba dużo ćwiczyć, bo inaczej łykanie tabletek nie ma sensu 🙂
Na zakończenie jeszcze raz ostrzegam Was przed tego typu stronami, takimi tabletkami z niewiadomego źródła często można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *