Soki naturalne

Witajcie kochani po długiej przerwie ♥
Osoby które śledzą nasz fanpage na pewno zauważyły, że braliśmy udział w konkursie w którym do wygrania były naturalne soki. I wiecie co? Udało się nam i wygraliśmy : ) Dzięki temu mieliśmy możliwość testowania soków od fanpage Soki Regionalne. A teraz chcemy podzielić się w Wami opinią : ) 
 
 
Przyszedł do nas zestaw dwóch soków tłoczonych: jabłkowy oraz jabłkowo-gruszkowy. 
 
 
Soki naturalne
 
 
Powiem Wam, że nigdy wcześniej nie piłam tego typu soków i była to dla mnie nowość. Byłam mile zaskoczona : ) W związku z tym, że soki nie są dosładzane, obawiałam się, że mogą być dosyć kwaśne, ale nie były 🙂 Były słodkie, ale nie za słodkie jak zdarza się w przypadku tych dostępnych w sklepach. I przede wszystkim nie zawierają zbędnych cukrów : )
 
Chciałam aby opinia była rzetelna, więc częstowałam sokami dosłownie wszystkich którzy do mnie przychodzili; rodzinę, znajomych : ) Mój młodszy brat po prostu zakochał się w tych sokach i co chwilę latał ze szklanką po dolewkę : ) 
 
Soki produkowane są metodą tłoczenia na zimno, a później przelewane do opakowań. My dostaliśmy akurat opakowanie typu Bag in Box, które wyposażone jest w kranik, dzięki czemu sok zachowuje świeżość do 21 dni po otwarciu. 
 
Soki naturalne
 
Soki naturalne
 
Soki naturalne
 
 
 
Niżej wstawiam filmik dla tych, którzy zainteresowani są w jaki sposób powstają te soki : ) 
 
 

 

 
 
Soki tego typu to świetna sprawa dla osób zabieganych i zapracowanych, które nie mają czasu przygotować sobie w domu szklanki świeżego soku. Dzięki tej wygranej stałam się nową fanką soków tłoczonych i was też gorąco zachęcam do spróbowania : ) Nie pożałujecie. Zwłaszcza, że ceny też nie są wygórowane a oferta smakowa jest bardzo bogata. Sami możecie sprawdzić KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *