Skinny Noodles, co to takiego?

Dzisiaj małe i myślę, że ciekawe polecenie dla osób które kochają makarony : ) Nawiązaliśmy niedawno współpracę z producentem Skinny Noodles. Wczoraj doszła do mnie paczka, a w niej 3 opakowania makaronu i ryż. Jeszcze nie próbowałam, obiecuję że wstawię przepis z użyciem chociaż jednego z makaronów : )
 
Skinny Noodles
 
 
 
Ale dlaczego Wam o tym piszę : ) 100g tego makaronu ma zaledwie 6.4 kcal!! To dobra opcja dla osób, które lubią makarony i nie mogą się bez nich obyć będąc na diecie. Gdy się o tym dowiedziałam byłam w totalnym szoku, jak makaron może mieć tylko tyle kcal? To chyba niemożliwe, ale czytam i serio : ) Tutaj wstawiam zdjęcie tabelki z wartościami odżywczymi makaronu.
 
Skinny Noodles
 
 
Zauważcie, że jak na tak mało kalorii zawiera dużo błonnika. Paczki są robione po 200 g czyli idealna porcja dla jednej osoby.
 
Jak możemy przeczytać na opakowaniu Skinny Noodles to produkuje się z mąki warzywa Konjac, które jest uprawiane w Chinach i Japonii. Głównym składnikiem Konjacu jest glukomannan, który jest bardzo bogatym źródłem błonnika, doskonale reguluje poziom cukru we krwi, pomaga w utrzymaniu właściwego poziomu cholesterolu oraz spowalnia trawienie przez co przedłuża uczucie sytości. Makaron nie zawiera tłuszczu, cukru, glutenu, jajek, mleka oraz tofu dlatego jest doskonałą alternatywą nie tylko dla osób będących na diecie, ale również tych z alergią pokarmową. Skinny Noodles nie posiadają smaku dlatego dobrze absorbują aromaty innych potraw. 
 
Wszystko wygląda świetnie i zachęcająca, ale jak dla mnie jedyną wadą jest cena, bo zestaw taki jak dostałam kosztuje 39 zł w promocji. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Cena pojedynczej paczki ok. 13 zł. Jeżeli jesteście zainteresowane zakupem tutaj jest strona: http://www.shiratakinoodles.pl/Do tego znajdziecie tam przepisy na dania z użyciem tych makaronów. 
 
W skład zestawu wchodzą 4 opakowania po 200 g: Spaghetti, Angel Hair, Magic Rice, Fettuccine. 
 
Skinny Noodles
 
 
 
Jak już wypróbuję przedstawię pełną opinię odnośnie smaku itp. : ) Teraz powiem Wam, że wszystko mnie zachęca oprócz ceny : ) 
 
Słyszałyście już o takich makaronach?  Bo dla mnie to absolutna nowość : )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *