Schudła 70 kg w 3,5 miesiąca!

Dzisiaj będzie o tym co znalazłam ostatnio na jedynym z portali plotkarskich. Wszyscy chyba znamy program “The Biggest Loser”?  Efekty 24- letniej Rachel Frederickson przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W 3,5 miesiąca schudła 70 kg. Wynik Rachel jest nowym rekordem programu. Wygrała 250 tysięcy dolarów oraz operację usunięcia skory, która została po ekspresowym odchudzaniu. Wszystko świetnie, tylko bić brawo, ale czy tak szybka utrata tylu kilogramów jest bezpieczna i zdrowa?

Schudła 70 kg

Wszyscy dobrze wiemy, że odchudzanie w takim tempie może skutkować efektem jo-jo. Niestety wielu uczestników “The Biggest Loser” dopada ten efekt. Nic dziwnego, skoro organizm doznaje takiego szoku. Najpierw drastycznie odcinają ilość spożywanych kalorii, zaczynają ćwiczyć a po odchudzeniu wracają do starych nawyków.
Pomyślcie jak musiał wyglądać jej brzuch po zrzuceniu 70 kg. W takim przypadku operacja usunięcia nadprogramowej skóry była wręcz koniecznością. Nie jestem zwolenniczką tak szybkiego odchudzania, po którym nasza skóra jest w opłakanym stanie.

Na przykładzie Rachel możemy zobaczyć, że wszystko jest możliwe, ale czy aby na pewno jest to bezpieczne? Najlepiej jest chudnąć 1 kg tygodniowo. Tego się trzymajmy a efekt jo-jo nas nie dosięgnie 🙂

Znalazłam również fanpage Rachel, jeżeli jesteście zainteresowani wchodźcie KLIK! Tutaj jest link do artykułu KLIK!

Napiszcie co sądzicie o tej przemianie 🙂 Jestem ciekawa waszych opinii 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *