Pierwszy post

Cześć wszystkim ♥ Witam Was serdecznie na moim blogu, to mój pierwszy post ! 🙂
 
Dla tych którzy mnie jeszcze nie znają jestem Martyna i od lutego wraz z moim chłopakiem prowadzę fanpage „Ćwiczę do wiosny na boskie ciało”. Pomysł stworzenia bloga chodził za mną już od kilku tygodni, długo się wahałam czy na pewno sobie poradzę, bo to dla mnie nowość : )Mam Wam tyle do napisania, a nie chce Was zanudzić już na samym początku, dlatego dzisiaj będzie krótko o tym co znajdziecie na  blogu 🙂 
  
Chciałabym, aby było dla Was miejsce gdzie będziecie mogły zajrzeć gdy stracicie motywację do ćwiczenia i będziecie szukały pozytywnego kopa do dalszej pracy nad sobą 🙂 .
 
Będę dzieliła się z Wami moimi pomysłami na tanie i dietetyczne posiłki, a przede wszystkim szybkie w przygotowaniu. Odpowiednio dobrana dieta to aż 70% efektów, ale niestety często brakuje czasu, aby takie posiłki sobie przygotować. Sama studiuję i pracuję, więc znam ten ból. Mimo tego, że lubię zdrowe jedzenie i chciałam takie jeść codziennie, zwyczajnie nie miałam kiedy tego przygotować. Lecz się nie martwcie to już się zmieniło🙂 Teraz mam wakacje i na wszystko znajduję czas. 
 
Kolejnym tematem będą ćwiczenia i historia mojej przemiany (która jeszcze nie osiągnęła końca). Chciałabym Wam opowiedzieć co skłoniło mnie do zmienienia trybu życia i zrzucenia dodatkowych kilogramów, ale o tym w następnych postach 🙂.
 
Sport i dieta to jedno, a dbanie o własne ciało to drugie. Dlatego znajdziecie też sposoby na przykład  na pozbycie się cellulitu 🙁a czasami pojawią się moje opinie niektórych kosmetyków. 
 
Wczoraj wieczorem zapytałam dziewczyny na fanpage co chciałyby znaleźć na tym blogu, przecież ma to być miejsce w którym znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania . Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za odpowiedzi ♥ Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś tematy, o których chciałby przeczytać to proszę piszcie w komentarzach 🙂
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *