Nowości Kappy

Dzisiejszy post będzie o nowości na rynku czyli kosmetykach Kappy dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Od kilku tygodni testuję dwa z czterech dostępnych produktów. Wybrałam żel pod prysznic i antyperspirant w kulce z linii Soft z dodatkiem aloesu.
Do wyboru mamy jeszcze linię Sensitive oraz dwa produkty czyli balsam i dezodorant w sprayu.
Kosmetyki nie zawierają parabenów, alkoholu ani barwników. Są oparte na naturalnych składnikach. Doskonałe dla skóry wrażliwej dzięki czemu nie wywołują alergii.
Zacznijmy od antyperspirantu. Testowałam już wiele produktów tego typu i naprawdę jedynym do tej pory jaki mi odpowiada jest Nivea, dlatego do tych kosmetyków Kappy nie byłam na początku nastawiona pozytywnie. Na szczęście Kappa zdała egzamin 🙂 Nawet podczas dwugodzinnego wysiłku nie czuć nieprzyjemnego zapachu. Na wczorajszym treningu bardzo się przydał. W dodatku antyperspirant nie pozostawia białych ani żółtych śladów na ubraniach, a jest to sprawa na która bardzo zwracam uwagę ( mnóstwo ubrań zostało w ten sposób zniszczonych ) A i chyba najważniejsza rzecz, po depilacji nie czułam pieczenia.


 

Żel pod prysznic jest bardzo wydajny, dzięki temu że dobrze się pieni. Jest przezroczysty i dosyć gęsty. Czasami po użyciu niektórych żeli pod prysznic swędzi mnie cała skóra, po użyciu tego żelu wszystko było ok.
Jedyną rzeczą jaka nie odpowiada mi w linii Soft jest zapach 🙁 Jak dla mnie dosyć mocny i drażniący, na szczęście jest jeszcze linia Sensitive i mam nadzieję że tamten zapach przypadnie mi do gustu. Główne nuty zapachowe linii Soft to mix zielonych i cytrusowych owoców. W sercu odnajdziemy piwonię, różę, konwalię i jaśmin.
Słyszeliście lub testowaliście już produkty Kappy?
Zapraszam na fanpage Kappy KLIK! oraz na stronę KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *