Dieta 3D Chili

Tak jak pisałam na fanpage, od początku lutego zaczęłam stosować dietę 3D Chili 🙂 Dostałam ją wraz z dwoma opakowaniami tabletek.
Dieta 3D Chili to nic innego jak jedzenie 5 posiłków dziennie: śniadanie, obiad, kolacja i dwie przekąski. Cały sekret diety tkwi w odpowiednim doborze przypraw, które podkręcają nasz metabolizm oraz w regularności spożywania posiłków.

dieta 3d chili

Przyprawy, które używamy to przede wszystkim chili, pieprz czarny, papryka słodka i ostra, curry, imbir, cynamon, kardamon oraz zioła tj: bazylia, oregano, tymianek. Według 3D Chili jem już tydzień i nigdy nie przypuszczałam, że posiłki mogą tak świetnie smakować jeżeli dodamy do nich odpowiednie przyprawy.
Jeśli chodzi o tabletki dołączone do diety to są w 3 kolorach: żółty, czerwony i zielony. Rano przed śniadaniem bierzemy żółta tabletkę, przed obiadem czerwoną a przed kolacją zieloną. W opakowaniu znajduje się 90 tabletek, po 30 z każdego koloru.
dieta 3d chili
Mam już kilka swoich ulubionych posiłków 🙂 Dzięki temu, że dieta rozpisana jest na 28 dni mamy bardzo dużo przepisów z których możemy korzystać. Najlepsze jest to, że jeżeli któryś z posiłków nam zasmakuje możemy powtarzać go tyle razy ile chcemy. Np. obiad z 1 dnia diety możemy zamienić z obiadem z 10 dnia.
Jedynym minusem stosowania 3D Chili o tej porze roku są ceny warzyw. W diecie często pojawia się papryka i pomidory, których ceny są bardzo wysokie, ale tak jak pisałam można mieszać przepisy, więc nie musimy mieć codziennie posiłku z tymi warzywami.
I najważniejsze czym chciałam się Wam pochwalić 🙂 Po tygodniu stosowania diety i ćwiczenia według wyzwania na luty na wadze 1,5 kg mniej 🙂 Wiem, że na początku schodzi woda ale to i tak mobilizujące 🙂 Następne mierzenie i ważenie za tydzień 🙂
P.S. Niżej link do fanpage Diety 3D Chili, jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana KLIK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *