Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud! :)

Dzisiaj będzie o tej części ciała, która jest dla nas kobiet bardzo kłopotliwa – wewnętrzna strona ud. Ta partia ciała jest chyba jedną z najtrudniejszych do wyćwiczenia. Wiadomo skóra w tych miejscach jest trochę mniej elastyczna, a każda z nas chciałaby mieć zgrabne uda. Nie macie się czym martwić jest na to sposób. Oczywiście ćwiczenia!

W Internecie można znaleźć sporo fajnych filmików z ćwiczeniami na tą partię ciała. Jedyna sprawa to musimy być bardzo systematyczne i cierpliwe, ponieważ na efekty trzeba troszkę poczekać.

Do tego koniecznie musicie pamiętać o zdrowym odżywianiu, bo to najlepszy klucz do sukcesu. Więcej o diecie możecie przeczytać w tym poście KLIK!

10308390_1434590426802504_3206052929302762794_n

 

Przejdźmy do zestawów 🙂 Wybrałam tylko 4 filmiki, ale są moim zdaniem świetne i sama je przetestowałam. Dwa z nich już znacie, bo często pojawiają się w treningach, które układam 🙂 Niestety większość filmików dostępnych na YouTube jest już w zestawach tzn. ciężko jest znaleźć filmik tylko z ćwiczeniami na wewnętrzne partie ud 🙂 Najczęściej ćwiczenia na uda znajdziemy w zestawach z ćwiczeniami na całe nogi i pupę 🙂

Zacznijmy od dwóch pierwszych filmików z Fitappy – to moje ulubione. W związku z tym, że zestawy są dosyć krótkie niech posłużą Wam jako dodatek do codziennego treningu. Do wykonania przygotujcie sobie ciężarki, ręcznik lub poduszkę. Pierwszy filmik KLIK! oraz drugi KLIK!

Kolejne dwa filmiki to nowości, które znalazłam zupełnie przez przypadek. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Ten zestaw należy do łatwiejszych, ćwiczenia są powszechnie znane i dosyć proste więc nie powinniście mieć z nimi problemu KLIK! Natomiast ostatni filmik jest już troszkę cięższy, na pewno poczujecie ogień w udach 🙂 KLIK!

Zestawy najlepiej ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu. Pamiętajcie, że przede wszystkim trzeba być systematycznym 🙂 Nie zapominajcie o zdrowym odżywianiu a Wasze ciała będą jędrne i idealne.

Dodaję również link do całej playlisty z ćwiczeniami na ta część ciała KLIK! Jeżeli macie jakieś pytania, piszcie w komentarzach lub na fanpage. Na wszystkie postaram się odpowiedzieć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *