Biustonosz sportowy

 Jako, że mój biust nie należy do najmniejszych, bo nosze miseczkę C, mam ogromny problem żeby dobrać odpowiedni stanik sportowy. Kupiłam już jeden w Nike za ponad 120 zł i się zupełnie nie sprawdza. Jest trochę lepiej niż w zwykłym biustonoszu, ale to nadal nie jest to czego oczekiwałam. Najgorszą rzeczą jest to, że podczas niektórych ćwiczeń ramiączka mi opadają, muszę stale je poprawiać co przeszkadza mi w ćwiczeniu.
 
To ten biustonosz z nike:
Biustonosz sportowy
 
 
Wczoraj byłam na zakupach w Factory i w Tchibo znalazłam biustonosz sportowy za niecałe 50 zł. Gdy go tylko przymierzyłam od razu go pokochałam. Wszystko było na swoim miejscu, trochę poskakałam w sklepie, żeby zobaczyć jak będzie się sprawdzał podczas ćwiczeń. 50 zł za biustonosz sportowy to nie duże pieniądze, więc wzięłam go i z niecierpliwością czekałam na wieczorny trening i testowanie : )
 
Wieczorem specjalnie wybrałam zestaw interwałów gdzie było dużo skakania : ) I powiem Wam, że biustonosz jest idealny. Nic mi nie podskakiwało, wszystko było na swoim miejscu.
Gdy ćwiczyłam w zwykłym biustonoszu treningi które wymagały dużo skakania, nie wytrzymywałam z bólu. Dlatego często unikałam takich zestawów.
Biustonosz z Tchibo ma szerokie ramiączka podszyte miękką silikonową wkładką, dzięki czemu nie wbija się w skórę. Dodatkowo ramiączka mają regulację długości. Ma podwójne miseczki. Gorąco go polecam, bo jak dla mnie jest idealny. Jedyny minus to uboga kolorystyka, bo był tylko biały i czarny. Ja zdecydowałam się na biały, bo niestety czarnego nie było w moim rozmiarze : (
 
 Niżej są jego zdjęcia z tyłu i przodu : )
 
 
Biustonosz sportowy
 
 
Biustonosz sportowy
 
 
 
Wczoraj pytałam Was jaki jest najlepszy biustonosz Waszym zdaniem, dwa najpopularniejsze to: 
 
Panache Sport
 
Biustonosz sportowy
 
Z tego co się orientuję to cena ok. 200 zł, ale dużo osób sobie chwali. Szczególnie dziewczyny z dużym biustem. 
 
Shock Absorber
 
Biustonosz sportowy
 
Cena też ok. 200 zł jak w przypadku Panache. Wcześniej nie słyszałam o tym biustonoszu, więc to dla mnie nowość. Dużo z Was chwaliło go sobie w komentarzach : ) 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *